Игокеа поражена у Котор Варошу

Кошаркаши Младости су у синошњем дуелу 16. кола друголигашког каравана, савладали у которварошкој спортској дворани екипу Игокее, са убједљивих десет поена  разлике, на крају је резултат гласио 74:64. Прво полувријеме је у потпуности припало гостима из Александровца, који су први дио утакмице ријешили у своју корист, резултатом 24:33. Поход ка трећој узастопној првенственој побједи, кренуо је почетком другог полувремена, када су наши момци много ангажованије ушли у игру, и трећу дионицу ријешили резултатом 25:16, и на тај начин анулирали предност Александровчана. Утакмица је „преломљена“ у посљедњој четвртини, коју су младосташи, мирном и тактички зрелом игром, ријешили у своју корист, било је 24:16. У екипи домаћина посебно су се истакли Алмин Ибричић са 29 и Дејан Симић са постигнута 22 поена. Поред поменутог тандема, добре партије су приказали  Дени Варошић стрелац 12 поена, и Марио Бубић  који је забиљежио 10. У наредном 17. колу, КК „Младост“ гостује у Козарској Дубици екипи КК „Уна“. В.Ђ.