КМФ Котор Варош завршио Куп такмичење

Поразом од прњаворског Љубића, резултатом 4:7, у 3. колу Купа Републике Српске у футсалу,  футсалери КМФ Котор Варош, вечерас су завршили такмичење у овој сезони Купа. У которварошкој спортској дворани, домаћин је боље отворио утакмицу и поготком Хаџиселимовића дошао у вођство од 1:0. Гости брзо стижу до изједначења, али капитен Недић враћа предност нашој екипи, и поставља коначан резултат првог полувремена, 2:1 за домаће. Котор Варош и друго полувријеме отвара са поготком, овај пут прецизан је био Татар за 3:1, и наредна рунда Купа је била веома близу. Али тако нису мислили гости, и у веома кратком времену праве велики преокрет и долазе у предност од 3:4. Наду поново враћа Татар, својим поготком за 4:4. Кључан тренутак утакмице десио се 5. минута прије краја, када наши футсалери не користе казнени ударац са десет метара, код резултата 4:5. То је потпуно деморалисало домаћу екипу, тако да су прњаворчани рутински  са још два гола, привели утакмицу крају, и заслужено се пласирали наредно коло Купа. В.Ђ.