Премијерлигаш „пао“ у Котор Варошу

Послије одличне и прије свега узбудљиве футсал представе, КМФ Котор Варош, савладао је у 1. колу Купа РС, бањалучког премијерлигаша КМФ Сократес, резултатом 9:6. Гости су боље отворили утакмицу и већ у 4. минуту голом Трњака повели са 0:1. Минут касније капитен Недић поготком са пола терена поравнава резултат на 1:1. До краја полувремена наши футсалери головима Татара и још једном Недића долазе до вођства од 3:1. Друго полувријеме боље отварају домаћи и голом Мушановића долазе у предност од три гола разлике. На 4:2 гости смањују голом Ђаковића. Ђукић својим голом чува сигурну предност домаћих. Милановић „држи“ госте у животу, смањивши на 5:3. Да би  послије сјајне акције Ђекановића и Јанковића, Котор Варош дошао до три бода предности. Сократес узвраћа головима Ђаковића и Вучића. Потом которварошани „додају гас“ и Тепић са два и Ђекановић са једним поготком стављају јасно до знања, ко пролази у наредну рунду Купа. Гости у посљедним тренутцима меча, само ублажавају пораз, и постављају коначних 9:6, за домаће.