Табаковић одвео Обеликс у четвртфинале

Екипа Пекаре “Обеликс“ наставља са успјешним играма на 39. традиционалном турниру у малом фудбалу „Борик 2015“. У синошњој утакмици осмине финала овог престижног турнира, савладали су екипу Творнице обуће „Бема“, резултатом 2:1. Наша екипа је веома добро ушла у утакмицу, и већ у 7. минуту на асистенцију Огњена Ђаковића, Жарић евро голом доводи Обеликс у вођство од 1:0. Противник је потом повезао редове, и Прерадовић у 15. минуту изједначава резултат на 1:1. У другом полувремену играчи Обеликса су показали прави шампионски карактер, и у веома неизвјесној завршници долазе до коначног тријумфа. У 35. минуту, искоса са десне стране сјајно пролази Савановић, милиметaрски тачно упошљава добро постављеног Табаковића који погађа за коначних 2:1. У четвртфиналној утакмици, која је на програму вечерас од 18:50, у бањалучкој спортској дворани „Борик“, екипа Пекаре „Обеликс“, састаће се са екипом „Еурохерц осигурање“. Поред сениорске, и пионирска екипа Пекаре „Обеликс“ ниже побједе на овом турниру. Они су у оквиру групе „3“ савладали екипу „Крем кафе“, резултатом 4:0, са два поготка Јусића, и по једним Жарића и Авдића. В.Ђ.