Блиставо издање Тешића за нови тријумф рукометаша Котор Вароша

У суботњој утакмици 6. кола Прве лиге Републике Српске, рукометаши Котор Вароша су на свом терену убједљиво савладали екипу Бијељине. Резултатом 38:25. Прво полувријеме је послије нешто бољег старта Которварошана, у наставку протекло у изједначеној игри, па је домаћи састав на полувријеме отишао са вођством од 18:14. У другом полувремену видјели смо потпуну доминацију наших рукометаша, који су од 48. минуте направили одлучујућу серију од 6:0, и дошли до двоцифрене предности, која их је на крају довела до коначног тријумфа од 13 голова разлике. У редовима домаћих још једну сјајну партију пружио је Бошко Тешић који се 13 пута уписао у листу стералаца, а пратили су га Бојан Марковић са седам и Милош Јурић који је постигао 6 погодака. Наредног викенда Котор Варош у оквиру седмог првенственог кола путује у Зворник, гдје ће се састати са екипом Дрине.