Džudisti se vratili sa 21 medaljom iz Prijedora

Na 3. Međunarodnom džudo turniru „Kup Prijedora 2015“, održanom proteklog vikenda, u sportskoj dvorani Mladost u Prijedoru, džudisti Mladosti osvojili su ukupno 21 medalju, od čega sedam zlatnih, sedam srebrenih i sedam bronzanih.

Zlatnim medaljama okitili su se, Luka Popović, Stefan Pejaković, Nemanja Šešum, Darko Danilović, Sara Đukić,Dragana Savanović i Borislav Bogdanić.

Srebrene medalje osvojili su Drago Slavnić, Uroš Kuprešak, Pavle Popović, Sara Marić,Olja Čupić, Selena Varošić i Dragica Bibić, dok su se bronzama okitili Vladan Trkulja, Andrea Šmugović, Stefana Tešanović, Marijana Buzić, Mirko Glamočak i Senadin Bajrić.

Osvajanjem ovih medalja, na dosadašnjim nastupima u ovoj godini, takmičari Džudo kluba Mladost osvojili su ukupno 55 medalja, od čega 14 zlatnih, 16 srebrenih i 25 bronzanih.