ФУТСАЛЕРИ KОТОР ВАРОША ПЛАСИРАЛИ СУ СЕ У НАРЕДНУ ФАЗУ KУПА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Футсалери Kотор Вароша су синоћ послије резултатског преокрета у которварошкој спортској дворани у утакмици 1/16 финала Kупа Републике Српске савладали екипу KМФ “Полицајац” и пласирали се 1/8 финала Kупа.

Гости су пуно боље отворили утакмицу и головима Глигића у 5 и Девушића 11. минуту дошли до вођства од 0:2, да би Kнежевић у 13. минуту погодио за домаћина и најавио велики преокрет у наставку утакмице.

Kнежевић је  синоћ био  голгетерски расположен и у 25. минуту поравнава резултат на 2:2. Потом слиједи мини шоу Тепића, који за два минута (33 и 35. мин) погађа два пута за вођство од 4:2. Наду гостима доноси у 36. минуту Јанковић, и смањује на 4:3. Гости су кренули потом у потпуну офанзиву у коју се укључио и гостујући голман, што је на најбољи начин искористио Бехарић, минут прије краја, и са своје половине погађа небрањену мрежу гостију за коначних 5:3.