Још један шоу Татара за нове бодове футсалера

Вечерас су футсалери Котор Вароша савалдали у оквиру четвртог кола Друге футсал лиге РС екипу КМФ „Градишка“ резултатом 6:7. Иако се утакмица играла у которварошкој спортској дворани, домаћини су били Градишчанци, који су због проблема са двораном у Српцу гдје иначе играју своје утакмице, домаћини у овом колу били у нашем граду. Наши футсалери су веома добро отворили утакмицу и већ у 4. минуту повели са 0:1, капитен Недић повукао је брзу контру и асистирао Татару који не гријеши. Четири минуте касније Хибић вара дриблингом гостујућег голмана и повећава резултат на 0:2. Послије мајсторије и поготка Татара у 12 минуту сви су помислили да ће Котор Варош лако до побједе, међутим тако нису мислили гости и головима у 16 и 18. минуту смањују резултат на 2:3. Друго полувријеме гости боље почињу и у 27. минуту погађају за 3:3. Три минута касније Ступар један „одбијанац“ претвара у ново вођство наше екипе и најављује трујумф своје екипе. До краја сусрета у стрелце су се уписали Татар, Недић и Глигић за коначан тријумф и освајање нова три бода у трци са Обилићем за врх табеле. Прњаворчани су у овом колу савладали Старчевицу на свом терену са 6:4. У наредном 5. колу КМФ „Котор Варош“ у својој дворани дочекује екипу КМФ „Старчевица“ из Бања Луке.