ЈОШАВЦИ 3 БОДА ИЗ КОТОР ВАРОША

Дерби између екипа КМФ Котор Варош и КНФ Јошавке припао је момцима из Јошавке.

У једној чврстој и борбеној утакмици, мреже су мировале све до 15. минута када се пред голом Которварошана најбоље снашао Марко Вујичић и довео Јошавку у водство од 0:1. До краја првог полувремена домаћи фудбалери су нападали и стварали шансе али је голман гостујуће екипе одлично чувао мрежу свог гола.

У 26. минуту, гости су повећали своју предност на 0:3 головима Александра Радујковића, а минут касније Петковић Ђорђе постже гол за 0:4.

У 32. минуту утакмице играч домаће екипе Недић Мирослав са 2 постигнута гола смањио је резултат на 2:4. Которварошани су нападали али мрежа фудбалера из Јошавке остала је сачувана.

Коначан резултат поставио је Александар Радујковић својим трећим голом за коначних 2:5 у корист гостију.

КМФ Котор Варош тренутно заузима осму позицији на табели.

Следеће коло екипа из Котор Вароша гостује Бањалучком Борцу.