Крагић, Ђукић и Жарић одвели футсалере у друго коло Купа РС

КМФ „Котор Варош“ синоћ је рутинском игром стигао до пласмана у друго коло Купа Републике Српске, побједивши у которварошкој спортској дворани екипу Јошавке, резултатом 3:1. Наши футсалери су нступили на овој утакмици без неколико првотимаца, али ни то није помогло гостима да нешто више ураде. Да домаћин има озбиљне амбиције у овој утакмици показао је већ у четвртој минути, када је Дамјан Крагић довео свој тим у вођство од 1:0, што је и био резултат првог дијела утакмице. Побједа је овјерена у првих седам минута другог полувремена када су Младен Ђукић у 23 и Никола Жарић у 27.минуту постигли поготке и на семафору је већ било високих и за госте недостижних 3:0. Почасни погодак за госте постигао је Дамјан Крагић у посљедњем минуту меча. У другом колу Купа, Котор Варош ће се састати са екипом прњаворског Обилића који је из даљег тока такмичења избацио екипу Градишке, било је 3:0.