Младосташи „уназадили“ Напријед

Фудбалери которварошке Младости су у суботњој утакмици 11. кола Подручне лиге РС – група Запад, савладали на свом стадиону екипу бањалучког Наприједа, резултатом 2:0. У одличној утакмици, по веома тешком терену за игру, домаћин је дошао у вођство од 1:0, у 21. минуту, када је Ђукић мирно и прецизно реализовао оправдано досуђени једанаестерац. До краја полувремена смо видјели обострано отворену игру са обе стране, али неких већих шанси за нове голове није било. Тренутак одлуке се догодио у 58. минуту, када је Бабић искористио неодлучност голмана Бајића и одбрамбених играча Наприједа, и једну дубинску лопту вјешто главом спровео у мрежу, за коначних 2:0. До краја меча Бабић је могао да поправи свој голгетерски салдо, али није искористио двије веома изгледне прилике. Младост се након 11. кола налази на шестом мјесту првенствене табеле са 17 освојених бодова. У наредном 12. колу младосташи путују у Кнежево, гдје ће одиграти комшијски дерби са екипом Прогреса.
ФК МЛАДОСТ – ФК НАПРИЈЕД 2:0 (1:0)
Стадион: Младости, Гледалаца: 50, Судија: Славен Јелић (Теслић), Помоћници: Никола Тадић и Небојша Жугић (Бања Лука), Делегат: Владимир Грабовица (Бања Лука), Стријелци: Младен Ђукић 21. мин (пен), Милко Бабић 58.мин., Жути картони: Мушановић, Ђурић ( Младост), Тривић, Симић, Лакић, Станивук (Напријед).

ФК МЛАДОСТ: Кутић, Башић (од 62.мин. М. Ђурић), Вученовић(к), Хаџиселимовић, М. Тепић, А.Тепић (од 74. мин. Малетић), Бабић, Ђукић, Мушановић, Радивојевић, О. Ђаковић (од 66. мин. Д. Ђурић).
ФК НАПРИЈЕД: Бајић, Јотановић, Тривић (од 46. мин. Којић), Ђурђић, Новаковић (од 65. мин. Кос), Симић, Сабљић, Диљевић, Граховац (од 46. мин. Озрен), Лакић, Станивук.