Пораз рукометаша у Источном Сарајеву

Рукометаши Котор Вароша поражени су јуче у Источном Сарајеву од екипе Славије резултатом 37:29 (19:14), у утакмици 13 кола Прве Лиге РС. Најефикаснији у нашем тиму био је Раљић са осам постигнутих голова, док је Стојановић  постигао седам голова.

РK „Славија“ – РK „Котор Варош“ 37:29 (19:14)
СРЦ “Славија”, Гледалаца: 200 Судије: Обренко Миљковић (Брчко) и Душко Ристанић (Бијељина) Седмерци: Славија 8(6), Kотор Варош 3(2) Искључења: Славија 6 минута, Kотор Варош 2 минуте
РК „Славија“: Јањић, Мочевић, Бенић 5, Тошић 6, Вулетић 7, Kовачевић, Павловић 2, Милошевић 1, В.Лале 2, Тушевљак 2,Лукета 3, Мочић, Трнчић 1, Вукадин 4, Тешановић 2, С.Лале 2.

РК „Kотор Варош“: Јовичић, Ескић, Радић 1, Стојановић 7, Јурић 5, Марковић, Гатић 3, Тешић 2, Сакан 1, Жарић 2, Раљић 8.