„Шок“ у 93. минуту

Фудбалери которварошке Младости су јуче у узбудљивој завршници меча 4. кола Региналне лиге – група Запад, поражени на свом терену поготком Тодоровића у трећој минути надокнаде времена, од гостију из Горњих Подградаца, екипе Слога Дипо, резултатом 1:2. Младост је много боље ушла у овај дуел и преко свог најбољег стрелца Јурића дошла у вођство већ у 16. минуту. Резултаом 1:0 завршио се први дио меча. Да гости нису дошли да „положе оружје“ пред дотадашњим лидером првенства показали су 56. минуту када преко резервисте Шукала стижу до изједначења. Тоталну офанзиву домаћина Слога је искористила у 93. минуту, када је контру гостију реализовао већ поменути Тодоровић и донио гостима побједу резултатом 1:2 и прве бодове у овом првенству. Младосатши наредног викенда путују у Кнежево, гдје ће се у дербију 5. кола састати са екипом Прогреса.