Трећи прољетни реми Младосташа

Фудбалери Младости су јуче у утакмици 19. кола Регионалне лиге–група Запад на гостујућем терену у Горњим Подградцима против Слоге Дипо освојили бод, одигравши нерјешено 1:1. Ово је био трећи у низу реми Младости у наставку првенства (Лауш 0:0, Гомјеница 0:0). Поготком Радивојевића у 33. минуту наши фудбалери су први дошли у вођство које су успјели сачувати све до 79. минута када резервиста Плавањац својим голом ипак доноси бод својој екипи. Младост се послије овог кола налази на шестом мјесту првенствене табеле са 25 освојених бодова. Одгођена утакмица 18. кола против бањалучког Наприједа одиграће се у четвртак 6. априла са почетком у 16:30 часова, на стадиону Младости у Котор Варошу.

ФК “Слога Дипо“ – ФК „Младост“  1:1 (0:1)

Стадион: ФК „Слога Дипо“,  Гледалаца: 100,  Судија: Милан Гвозден, Помоћници: Александар Јевтић и Бојан Еремић,  Делегат: Саша Адамовић,  Стријелци: Бењамин Радивојевић 33. мин (ФК „Младост“), Филип Плавањац 79. мин (ФК „Слога Дипо“), Жути картони: Огњен Ђорђић ( ФК „Слога Дипо“), Никола Жарић (ФК „Младост“).

ФК „Слога Дипо“: Нежић, Тимарац, П. Паспаљ, Ђорђић, Р. Паспаљ(к), Марјановић, Тодоровић, Вучић  (од 59. мин. Плавањац), Бабић (од 82. мин. Кљајић), Малбашић, Тенџерић.

ФК „Младост“: Кутић, Жарић, Ђукић, М. Тепић, Хаџиселимовић, Ђурић, Радивојевић, Јурић, А.Тепић (од 72. мин. Пуцаревић, од 83. мин Товиловић.), Ступар, Ђаковић.