Варошић, Пејаковић и Корићанац „исушили“ Уну

Сјајном и на моменте атрактивном игром кошаркаши которварошке Младости су у утакмици  седмог кола Друге лиге Републике Српске вечерас у которварошкој спортској дворани савладали госте из Козарске Дубице екипу Уне, резултатом 84:62 (20:12, 27:7, 23:30, 14:13). Младосташи су већ у првој четвртини показали ко ће да води главну ријеч на овој утакмици и ту дионицу добили са осам поена разлике, да бо до краја полувремена предност порасла на високих +28. Гости су нешто бољу игру показали у трећој четвртини коју су добили са седам разлике, да би наши кошаркаши рутинском игром у посљедњем периоду утакмице потрдили сигуран тријумф. У редовима домаћих поново је заблистао млади Дени Варошић (1998), који је торпедовао кош Дубичана са 23 поена и на тај начин још једном показао да се ради раскошном таленту, и само је питање дана када ће да западне за око кошаркашким скаутима великих клубова из региона. Пратили су га са по 16 поена Корићанац и Пејаковић. Младост у првих седам кола има скор од три побједе и четири пораза.

КК „Младост“ Котор Варош: Ђекановић, Пејаковић 16, Нарић 9, Ђурић, Тепић 5, Варошић 23, Бубић 9, Чаушевић, Kорићанац 16, Новић, Филиповић 6.