У сусрет Избору најбољих спортиста општине Котор Варош за 2014.годину, представљамо Вам, КМФ „Котор Варош“ у 2014. години

Клуб малог фудбала „Котор Варош“ један од најмлађих спортских колектива у нашем граду, 2014. година ће остати упамћена као веома успјешна. У клубу раде са свим старосним категоријама од пионира до сениора. Сениорска екипа је под стручним руководством тренера Владана Ђекановића, у прошлој сезони освојила шампионски пехар на друголигашком западу, и у веома краткој историји клуба остварила велики успјех пласманом у Прву футсал лигу Републике Српске. Након првог дијела такмичења у елити, наши футсалери су заузели 4. мјесто на прволигашкој табели, и пласирали се у друго коло Куп такмичења, побједивши премијерлигаша, КМФ „Сократес“ из Бања Луке. Међу 17 сениорских првотимаца, претходну годину је посебно својим играма и головима обиљежио капитен екипе Мирослав Недић, који је био истински вођа тима како на терену, тако и ван њега, а потврда свега је стигла на свечаној академији поводом обиљежавања 81. године постојања Подручног фудбалског савеза и 46. година Градског фудбалског савеза Бања Лука гдје је проглашен за најбљег футсал играча. И млађе категорије клуба су у 2014. години, биле веома успјешне. Јуниори су освојили Регионално првенство бањалучке регије, након чега је наш клуб био домаћин завршног турнира јуниорског Првенства Републике Српске, гдје су наши млади футсалери у конкуренцији вршњака из Брчког, Пала и Невесиња, освојили прво мјесто, и окитили се титулом Јуниорског шампиона Републике Српске. Најистакнутији појединац из овог шампионског састава је голман Милен Кутић, који је проглашен за најбољег футсал омладинца на горе поменутој академији, он је показао изванредан голмански дар бранећи на 25 утакмица, што у првенству, што у Куп такмичењу, наступајући у јуниорској и сениорској екипи.