19 медаља за Карате клуб „Ипон“ на турниру у Бања Луци. Златни су били Наташа Стојановић и Милан Гајанин

На 14. „Karate kupu Banja Luka 2017“, на коме је  учествовало 38 екипа и 570 такмичара, чланови Карате клуба „Ипон“ Котор Варош освојили су 19 медаља и били су једна од најбољих екипа на овом такмичењу.

Најуспјешнији су били Наташа Стојановић и Милан Гајанин који су освојили златне медаље у борбама. Сребро у борбама освојили су Стефан Борић, Тина Ђукић и Кристина Бекић, док је бронзана медаља у борбама припала Љубиши Јанковићу, Луки Малијевићу, Новици Тривуновићу, Мирославу Бубићу, Владимиру Бубићу и Загорки Тривуновић.

Треће мјесто и бронзану медаљу у катама освојили су: Павле Буквић, Сњежана Фифић, Вања Кршић, Ђорђе Кучук, Ермин Мехмедовић, Страхиња Радивојевић, Неда Тривуновић. Бронзу у катама освојио је и један од најпопуларнијих чланова Карате клуба „Ипон“, мали Кинез Zi Qiang Znan, кога другари из клуба зову Никола.

Такмичење је одржано у дворани „Борик“ у организацији Карате клуба „Шеснаеста“.