Четврти прољетни реми Младосташа

Фудбалери которварошке Младости ни у петој утакмици прољетног дијела првенства нису успјели освојити три бода. У данашњој утакмици 20 првенственог кола, на свом терену су одиграли нерјешено 1:1, са екипом кнежевског Прогреса. Младост је одлично отворила утакмицу и већ у 18. минуту, послије соло продора по лијевој страни, Ђукић је послао лопту у супротни угао  Марковићевог гола за вођство домаћих од 1:0. То је и био резултат првог дијела утакмице. У наставак гости улазе нешто ангажованије и офанзивније и то им се исплатило већ у 52. минуту када Будић користи конфузију у одбрани Младосташа и погађа небрањени дио Кутићеве мреже за коначних Младост – Прогрес, 1:1. До краја меча видјели смо пар добрих шанси које у поготке није претворио данас индиспонирани млади Јурић. У наредном колу, Младост ће у Котор Варошу угостити екипу Карановца.