„Партизан“ однио бод из Котор Вароша

Фудбалери „Младости“ одиграли су 1:1 са „Партизаном“ из Костајнице, у 5.колу Регионалне лиге „Запад“. Гости из Костајнице повели су у 40. минуту одличним ударцем Боројевић Марка. Није се дуго чекало на на изједначење. Већ у 42. минуту, на асистенцију Немање Ступара за 1:1 погодио је Огњен Ђаковић.

У другом полувремену није било голова, али је било итекако узбуђења. У центру пажње је био главни судија Аничић. Са дијељењем црвених картона почео је у 72 минуту, када је искључио домаћег играча Александра Тепића, да би у 81 минуту, због кошкања, искључио једног гостујућег играча и Јурић Срђана, фудбалера „Младости“. Треба напоменути да је судија Аничић поништио гол фудбалерима „Младости“ због офсајда. Которварошани се налазе на 6. мјесту на табели са 8 освојених бодова.

Табела након 5 одиграних кола у Регионалној лиги, група „Запад“ :

У сљедећем колу фудбалери „Младости“ гостују у Новој Тополи, гдје ће одмерити снаге са екипом „Лијевче“.