Младост савладала бањалучки Партизан

Екипа которварошке „Младости“ 6. 12. 2021. године савладала је гостујућу екипу „Партизан“ из Бања Луке. Одлична атмосфера уз шутерски и скакачки расположену екипу донијела је побједу екипи из нашег града. Одличну утакмицу приредили су играчи обје екипе, уз доста атрактивних потеза и велики број кошева ван „линије 6,75“. Ипак у дуелу су бољи били изабраници тренера Мићана Поповића.

На полувремену гостујућа екипа одлази са два поена предности. Предност противника се топи у трећој четвртини захваљујући сјајној игри Луке Поповића који омогућава свом тиму преокрет и води их до +14.

Задњу, али не и последњу четвртину добија гостујућа екипа и води утакмицу у продужетак. Продужетак домаћа екипа је одиграла одлично захваљујући младом Поповићу, а тачку на меч ставио је Варошић тројко за коначан резултат 85:81.

Лоша вијест је да се најбољи поентер екипе, Лука Поповић, на овој утакмици повриједио на самом крају поломивши лакат те ће због тога морати на дужу паузу.

Поповић Л. 29п, Војин Д. 16п, Варошић Д. 14п, Чаушевић С. 10п, Јокановић А 6п, Тешић Д. 5п, Кршић Њ. 5п.