„Блицкриг“ Младосташа у Међеђи

Послије серије лоших резултата фудбалери Младости су напокон „наплатили“ силне промашаје из претходних кола, савладавши јуче у утакмици 14. кола Регионалне лиге–група Запад на гостујућем терену у Међеђи, екипу ФК Раван, резултатом 3:2. Младосташи су утакмицу ријешили већ у првом полувремену када су школски извели три контранапада и све их претворили у поготке. Прво је у 28. миниту за вођство од 0:1 погодио Јурић, два минута касније прецизан је био и Кршић, да би у 38. минуту канонаду Которварошана завршио својим голом Ступар за високих 0:3 на полувремену. У другом дијелу домаћини су озбиљно запријетили, и већ у 50. нинуту смањили преко Пекије на 1:3. Наду домаћину да можда може до бода дао је Јанковић својим аутоголом у 62. минуту за 2:3, али то није било довољно, и Младост је заслужено однијела бодове у Котор Варош.

ФК “Раван“ – ФК „Младост“  2:3 (0:3)

Стадион: Међеђа,  Гледалаца: 50,  Судија: Љубиша Куваља, Помоћници: Бојан Балабан и Бојан Стојковић,  Делегат: Горан Пуач,  Стријелци: Рајко Пекија 50. мин, Митар Јанковић а.г. 75. мин (ФК „Раван“), Срђан Јурић 28. мин., Стефан Кршић 30. мин., Немања Ступар 38. мин. Жути картони: Бојан Утјешиновић, Драгослав Бабић, Рајко Пекија ( ФК „Раван“), Срђан Јурић (ФК „Младост“).

ФК „РАВАН“: Бакић, Радишић, Дугајлић, Миодраговић, Ковачевић (од 46. мин. Милановић), Томаш (од 84. мин. Гачић), Утјешиновић, Пархамов, Буразор (од 46. мин. Граховац), Бабић, Пекија.

ФК „МЛАДОСТ“: Кутић, Жарић, Ђукић, Вученовић, Јанковић, Ђурић, Радивојевић, Кршић, Јурић (од 89. мин. Пуцаревић), Ступар, Ђаковић.