Футсалери поразом завршили сезону

У заосталој утакмици 13. кола Друге футсал лиге РС, футсалери Котор Вароша поражени су јуче у которварошкој спортској дворани, од екипе КМФ „Брод“, резултатом 2:7. Без неколицине стандардних првотимаца ( Ђекановић, Малијевић, Башић, Стојановић, Глигић, Радивојевић…), которварошани нису могли ништа постићи боље од убједљивог пораза. Сам почетак утакмице није указивао да ће Брођани тако лако до побједе, иако су први повели у 12. минуту преко Џабића. Два минута касније Татар је поравнао резултат на 1:1. Гости до новог вођства стижу у 16. минуту голом Столића, али опет домаћи брзо узвраћају преко Ђекановића и на семафору је писало 2:2, што је и био резултат након првих 20 минута игре. Друго полувријеме је била „једносмјерна улица“ којом су се возили само гости. Отворио га је својим првим поготком у 23. минуту Сремац за вођство од 2:3. Бољу, бржу и организованију игру Брођани су крунисали са још 4 поготка за коначних 2:7. Домаћа навијачка група „Јазавци“ још једном је френетичним навијањем од првог до посљедњег минута давала подршку својим љубимцима и правила сјајну атмосферу у дворани. Са овом утакмицом КМФ „Котор Варош“ је завршио сезону 2015/16 на друголигашком западу на шестом мјесту са 12 освојених бодова. В.Ђ.

КМФ „Котор Варош“ – КМФ „Брод“  2:7 (2:2)
Спортска дворана Котор Варош, Гледалаца: 150, Судије: Горан Илић (Добој), Љубиша Челић (Добој), Јован Петковић (Добој), Делегат: Зпран Вујат (Градишка), Стријелци: Сенедин Татар (14. мин), Синиша Ђекановић (17. мин) – КМФ „Котор Варош“, Дејан Џабић (12 и 29. мин.), Јован Столић (16. мин), Драган Сремац (23 и 32. мин.), Данијел Миловац (32 и 38. мин.)  – КМФ „Брод“.

КМФ „Котор Варош“: Сакан, Кнежевић, Недић , А. Хибић, Татар 1, Ђекановић 1, Н. Хибић, Крагић, Вучановић.
КМФ „Брод: Костадиновић, Столић 1, Миловац 2, Марјановић, Џабић 2, Продановић, Сремац 2, Ћерић, Стринић.