Голеада Младосташа за прву „тројку“

Фудбалери которварошке Младости, протеклог викенда забиљежили су прву побједу у овом првенству. У оквиру 4. Кола Подручне лиге РС – група запад савладали су у Котор Варошу екипу Лијевча из Нове Тополе са убједљивих 4:1. Прво полувријеме је протекло у доста опрезној игри са обе стране, прву праву прилику за домаће искористио је Радивојевић у 39. минуту, и казнио грешку гостујуће одбране за вођство од 1:0, што је и био резултат првог дијела игре. У наставку смо видјели фуриозан почетак Младосташа. Центаршут Ђукића у 47. минуту, главом у мрежу је „поспремио“ Бабић за 2:0. Пет минута касније Ступар сјајно центрира, Бабић поново пријети главом, голман Шајић одбија лопту, али само до добро постављеног капитена Вученовића, који је из непосредне близине закуцао лопту у мрежу за недостижних 3:0. Гости брзо успостављају равнотежу у игри и већ у 55. минуту голом Кочића смањују резулата на 3:1. Тачку на ову утакмицу поставио је Огњен Ђаковић поготком у 84. минуту, када је искористио асистенцију Александра Тепића након соло продора, за коначних 4:1. Наредне суботе у оквиру петог првенственог кола, Младост гостује у Приједору екипи ФСА. В.Ђ.
Младост – Лијевче (НТ) 4:1 (1:0)
Стадион: ФК Младост, Гледалаца: 50, Судија: Никола Тадић, Помоћници: Мишо Мачкић и Душан Марић, Делегат: Владимир Грабовица, Стријелци: Радивојевић 39. мин. 1:0, Бабић 47. мин 2:0, Вученовић 52. мин 3:0, Кочић 55.мин 3:1, О. Ђаковић 84.мин 4:1, Жути картони: Тешић, Радивојевић, Ступар (Младост), Костић (Лијевче).
ФК МЛАДОСТ: Кутић, Башић, Ђукић, Вученовић(к), Хаџиселимовић (0д 60. минута Ђурић), М. Тепић, Тешић, Бабић, Радивојевић ( од 60. минута А. Тепић), Ступар ( од 75. минута Малетић), О. Ђаковић.
ФК ЛИЈЕВЧЕ: Шајић, Костић, Штековић, Болабан, Илић, Галић ( од 89. минута Даљевић), Кисин ( од 73. минута Поправак), Думонић, Ђукановић, Кочић, Шулић.