Хет – трик Татара за нови тријумф футсалера

У невјероватној утакмици 12. кола Друге футсал лиге Републике Српске, футсалери Котор Вароша су савладали протеклог викенда на гостовању у Бања Луци екипу Старчевице резултатом 7:8. Интересантно је истаћи да су домаћини послије првог полувремена имали вођство од 5:2. У другом полувремену се слика у потпуности промијенила, и которварошани предвођени вечерас маестралним Сенедином Татаром стријелцем 3 поготка долазе до великог преокрета и нова три бода. В. Ђ.

КМФ „Старчевица“ – КМФ „Котор Варош“  7:8 (5:2)
Дворана „Борик“ Бања Лука, Гледалаца: 100, Судије: Милан Доцић (БЛ), Томислав Грачанин (БЛ), Вања Ајдер (БЛ), Делегат: Саша Комар (Лакташи), Стријелци: Вујиновић ( 3 мин.), Васојевић (4 мин.), Бован (8 и 13 мин.), Бањац (11 мин.), Савић (24 мин.), Вукајловић (38 мин.) – КМФ „Старчевица“, Малијевић  (11 мин.), Стојановић (19 и 32 мин.), Татар (22, 34 и 39 мин.), Ђекановић (28 мин.), Недић (29 мин.) – КМФ „Котор Варош“

КМФ “Старчевица : Ђурић, Олењук, Васојевић 1, Шакотић, Вукајловић 1, Вујиновић 1, Бован 2, Бањац 1, Савић 1

КМФ „Котор Варош“ : Радивојевић, Вучановић, Кнежевић, Татар 3, Недић 1, Малијевић 1, Башић, А. Хибић , Б. Ђекановић 1, Глигић ,  Стојановић 2 , Н. Хибић.