Јурић и Кршић на премијери „срушили“ Лауш

Фудбалери которварошке Младости су силовито почели нову сезону на „регионалном западу“. У утакмици 1. кола са гостовања у Бања Луци домаћем Лаушу, вратили су се кући са све три бода, забиљеживши побједу резултатом 2:0. Мрежу домаћина први је „начео“ Јурић у 36. минуту када је у маниру искусног енглескогцентарфора  искористио одличан центаршут  искоса са десне стране и лопту са неких 7-8 метара закуцао иза леђа немоћног Шешића за вођство од 0:1. Младосташи су и у другом полувремену показали бољу игру, коју је у 67. минуту голом за 0:2 крунисао Кршић, који је побјегао одбрани Лауша и сјајним лобом са неких 16 метара поставио коначан резултат ове утакмице. Младост наредног викенда у Котор Варошу дочекује екипу Гомјенице у оквиру другог кола Регионалне лиге РС –група Запад. В.Ђ.

Стадион: ФК „Лауш“. Гледалаца: 100. Главни судија: Никола Тадић(БЛ). Помоћници: Аранђел Милишић(БЛ) и Дејан Стјепановић(БЛ). Делегат: Александар Гојић (БЛ). Црвени картон: Радослав Дрљача у 90.мин.

ОФК „Лауш“: Шешић, Цуњак, Кос, Бошњак, Лакић, Бошњак, Добраш, Вучић (од 75. мин. Мирнић), Косић (од 72. мин. Богојевић), Жутић, Миљковић, Николић (од 58. мин Ловрић).

ФК „Младост“: Кутић, Јанковић, Јурић (од 81. мин. Товиловић), Вученовић, Хаџиселимовић, Тепић, Кршић (од 90. мин. Ђурић), Радивојевић, Дрљача, Ђаковић ( од  67. мин. Тепић), Ступар.