Канонада младих футсалера за шампионско славље

Омладинска екипа КМФ „Котор Варош“ нови је шампион Републике Српске. Наши млади футсалери су у финалном сусрету завршнице Омладинског првенства Републике Српске која је одиграна данас у которварошкој спортској дворани, савладали екипу КМФ „Челинац“ са убједљивих 9:1, и на веома упечатљив начин дошли до шампионског пехара. Да ће пехар намјењен шампиону остати у Котор Варошу видјело се већ у првом минуту утакмице када су Стефан Поповић и Дејан Трифковић својим головима довели Котор Варош у вођство од 2:0.   До краја полувремена Поповић је са још два гола запечатио судбину Челинчана. Почасни погодак за госте постигао је Малић, за 4:1 на полувремену. У другом дијелу игре слика на терену се није мијењала, Трифковић се још три пута уписао у листу стрелаца, једном је стријелац био Едхем Јусић, а гости су успјели постићи и један аутогол, за коначних 9:1, и шампионско славље Которварошана могло је да почне.

За најбољег играча овог завршног турнира проглашен је Дејан Трифковић, док је пехар за најбољег голмана, отишао у руке Стефана Пејаковића.

Пехаре најбољим екипама и појединцима уручили су Саша Андријашевић, предсједник Комисије за мали фудбала ФСРС, Зоран Вујат, сардник за омладински фудбал ФСРС и Драган Пејаковић, предсједник УО КМФ „Котор Варош“. Одличан организатор овог завршног турнира био је КМФ „ Котор Варош“.