КМФ „Котор Варош“ одолио лидеру

Динамичну и веома квалитетну футсал представу, видјело је преко 250 гледалаца у синошњој утакмици осмог кола Друге футсал лиге РС, која је одиграна синоћ у которварошкој спортској дворани. Након низа преокрета КМФ „Котор Варош“ и КМФ „Добој“ су подијелили бодове, на крају је било праведних 4:4. Домаћи су веома добро отворили утакмицу, и већ у трећем минуту преко капитена Недића долазе до вођства од 1:0, које су стрпљивом игром бранили све до два минута прије краја првог полувремена када Радић доноси изједначење фаворизованим гостима, и на одмор се одлази са мирољубивих 1:1. Друго полувријеме за разлику од првог боље започињу гости, и поготком Лукића у 22. минуту, праве потпуни преокрет за предност од 1:2. Зеленковић минут касније користи грешку домаћих у нападу, и послије муњевите контре повећава вођство на тада се чинило недостижних 1:3. Наду домаћина у повољан исход враћа у 25. минуту Глигић голом за 2:3. Наде домаћих навијача су потонуле у 33. минуту када Зеленковић својим другим поготком Добојлијама доноси предност од 2:4. Али которварошани нису клонули духом и ношени френетичним навијањем своје навијачке групе „Јазавци“, головима Стојановићау 34 и Татара 35.минуту долазе до вриједног бода, у утакмици са лидером првенства из Добоја. В.Ђ.

КМФ „Котор Варош“ – КМФ „Добој“ 4:4 (1:1)
Спортска дворана Котор Варош, Гледалаца: 250, Судије: Милан Доцић (БЛ), Томислав Грачанин (БЛ), Милош Ђермановић (Челинац), Делегат: Зоран Вујат (Градишка), Стријелци: Мирослав Недић (3. мин.), Никша Глигић (25. мин), Обрад Стојановић (34.мин.), Сенедин Татар (35.мин.) – (КМФ „Котор Варош“), Саша Радић (18. мин), Владан Лукић (22. мин), Денис Зеленковић (23 и 33. мин) – (КМФ “Добој“).
КМФ „Котор Варош“: Радивојевић, Кнежевић, Недић1, Малијевић, Башић, А. Хибић, Татар 1 , Б. Ђекановић, Вучановић, Глигић 1, С. Ђекановић, Стојановић 1, Н. Хибић.
КМФ “Добој“ : Богдановић, Ристић, Зеленковић 2, Радић 1, Бећаревић, Радомировић, Лукић 1, Никић.