Которварошки каратисти освојили десет медаља

У суботу 13.4.2024. у Бањa Луци, одржан је 20. међународни карате турнир “Бањалука опен 2024“ који је организовао карате клуб „Синђелић“. На овом турниру наступило је 44 клуба са 819 такмичара, свих узраста из 5 држава(Бих,Србије,Црне Горе,Швајцарске,Македоније).

Kарате клуб „Ипон“ наступио је на овом турниру и постигао веома добре резултате. Освојено је укупно 10 медаља у категорији „борбе појединачно“.

,,Морамо напоменути да је за наших 9 такмичара ово био дебитантски наступ на којем су освојили 3 медаље што је одличан резултат с обзиром да су се први пут нашли на татамију у спортској борби“- поручили су из клуба.

Златне медаље освојили су Анастасија Дугоњић и Петар Муждекић, док су сребрене медаље освојили Милица Гајанин, Викторија Ђурић, Синиша Томић и Дамјан Радоњић.Бронзане медаље припале су Јелени Дукић, Николина Станишљевић, Ана Смиљић и Лука Тешић.