Младост поражена на гостовању у Приједору

Послије побједе у протеклом колу на домаћем терену када је савладан Партизан из Козарске Дубице минималним резултатом 1:0, фудбалери которварошке Младости су са истим резултатом поражени на гостовању у Приједору од домаћег ФСА у оквиру 24. кола Регионалне лиге РС – група Запад. . Побједнички бод вриједан три бода за Приједорчане је постигао Вук Мудринић у 35. минуту меча, што се испоставило као кључни моменат ове утакмице. Младост у наредном колу игра комшијски дерби са ФК „Челинац“ на свом стадиону.

ФК “ФСА“ – ФК „Младост“  1:0 (1:0)

Стадион: Градски стадион Приједор,  Гледалаца: 70,  Судија: Славиша Јованић, Помоћници: Славен Јелић и Мирко Војводић,  Делегат: Саша Адамовић,  Стријелац: Вук Мудринић 35. мин,  Жути картони: Вук Мудринић (ФК „ФСА“), Милен Кутић, Драгиша Ђурић, Бојан Товиловић (ФК „Младост“), Црвени картон: Немања Ступар 93. мин.).

ФК „ФСА“: Милинковић, Речевић, Чачић, Рунић, Галоња (од 88. минута Шунић), Стевић, Мршић, Рудак, Котаран, Мудринић (од 90. минута Икановић), Чулић.

ФК „МЛАДОСТ“: Кутић (кап), Жарић, Ђукић, Хаџиселимовић, Ђурић, Товиловић, Радивојевић, Јурић, Пуцаревић, Ступар, Ђаковић.