Младост поражена од Наприједа

Фудбалери которварошке Младости су у јучерашњој утакмици 18. кола Подручне лиге РС – група Запад, поражени на свом стадиону од екипе бањалучког Наприједа, са минималних 0:1, и тако послије три узастопна прољећна ремија, забиљежили и први пораз. У утакмици пуној темпа, тренутак одлуке се догодио у 39. минуту, када је одличну асистеницију Илића у гол претворио Кнежевић за испоставиће се коначних 0:1.  До краја полувремена смо видјели обострано отворену игру са обе стране, али неких већих шанси за нове голове није било. До краја меча Хаџиселимовић је могао донијети Младосташима преокрет, али се у двије изгледне шансе није најбоље снашао. Обје екипе у 14. минуту су остале без по једног играча, због међусобног кошкања, прије времена су у свлачионицу морали Ступар и Тодоровић.  Младост се након 19. кола налази на седмом мјесту првенствене табеле са 25 освојених бодова. У наредном 20. колу Младосташи дочекују у недјељу од 16 часова, у Котор Варошу екипу кнежевског Прогреса.

ФК МЛАДОСТ – ФК НАПРИЈЕД 0:1 (0:1)
Стадион: Младости, Гледалаца: 50, Судија: Бојан Аничић (Лакташи), Помоћници: Бојан Јелић (Теслић) и Игор Балаћ (Бања Лука), Делегат: Петар Крајишник (Приједор), Стријелац: Кнежевић 39. мин, Жути картони: Ђаковић, Хаџиселимовић, Кутић (Младост), Бајић, Васиљевић (Напријед). Црвени картони: Ступар 14. мин. (Младост), Тодоровић  14. мин.(Напријед).

ФК МЛАДОСТ: Кутић (к), Жарић, Ђурић (од 85. мин. Товиловић), Хаџиселимовић, М. Тепић, А.Тепић, Ђукић, Ступар, Мушановић, Радивојевић (од 87. мин. Муждекић), О. Ђаковић.

ФК НАПРИЈЕД: Бајић, Лакић, Ћурковић, Тривић (од 83. мин. Ђурђић), Кнежевић, Илић, Новаковић, Сабљић (од 75. мин. Јотановић), Диљевић, Тодоровић, Васиљевић.