Младосташи „разоружали“ Партизан

Сјајна фудбалска представа которварошких фудбалера и тријумф од 4:1, виђен  је у дербију осмог кола Регионалне лиге РС – група Запад протекле суботе у Костајници. Младост је до првог вођства дошла у 26. минуту, када је брзи контранапад и асистенцију Ђаковића у погодак претворио млади Јурић. Домаћин се брзо вратио у игру. У 34. минуту послије корнера, Ковачевић прво погађа стативу, а затим и мрежу гола немоћног Дураковића. Да Младост на одмор оде са предношћу, побринуо се у 44. минуту својим другим голом Јурић, који је искористио неспоразум голмана Слијепчевића и штопера Грбића и довео свој тим у вођство од 2:1. Да Младост мисли у Котор Варош донијети сва три бода наговијестио је својим голом у 77. минуту Кршић, који је искористио Мушановићеву одличну асистенцију за високих 3:1. Тачку на „и“ послије соло продора ставио је Александар Тепић у 80. минуту и поставио коначних 4:1 за Младосташе. Да потврде овај одличан резултат из Костајнице, наши фудбалери имаће већ наредног викенда, када у Котор Варошу дочекују приједорски ФСА.