Недић и Кнежевић стријелци за реми у Теслићу

У теслићкој спортској дворани Радолинка, у суботу је одиграна  одиграна утакмица деветог кола Друге лиге Републике Српске група „Запад“. КМФ „Котор Варош“ је и поред резултатског заостатка од два гола успио у Котор Варош донијети важан бод, одигравши у Теслићу против домаће Младости нерјешено 2:2. Домаћин је боље „ушао“ у утакмицу и већ у 6. минуту голом Радића дошао до вођства од 1:0, док је осам минута касније на 2:0 повисио Продић. Наши футсалери се у игру враћају у 17. минуту када пенал у гол претвара капитен Недић, за смањење вођства домаћих на 2:1, што је и био резултат првог дијела игре. Друго полувријеме је протекло у настојањима которварошких футсалера да дођу до вриједног бода, што им је и успјело у 29. минуту када Кнежевић погађа за коначних 2:2. У наредном десетом колу КМФ „Котор Варош“ ће се састати са екипом КМФ „Дервента“. В.Ђ.

КМФ „Младост“ – КМФ „Котор Варош“ 2:2 (2:1)
Спортска дворана „Радолинка“, Гледалаца: 50, Судије: Жељко Драгојевић (БЛ), Драган Мејакић (БЛ), Милан Доцић (БЛ), Делегат: Жељко Грбић (БЛ), Стријелци: Горан Радић (6. мин.), Славиша Продић (14. мин), – (КМФ „Младост“), Мирослав Недић (17. мин), Немања Кнежевић (29. мин) – (КМФ “Котор Варош“).

KМФ Младост: Петковић, Продић 1, Павловић, Радић 1, Душанић, С. Јовичић, Шакановић, Богданић, М. Јовичић, Мусић.
KМФ Kотор Варош: Вучановић, Башић, Недић 1, Kнежевић 1, Глигић, А. Хибић, Н. Хибић, Малијевић, Радивојевић, Стојановић.