Одличне партије Војина и Поповића против Мркоњића, ипак пораз КК „Младост“

Поменути двојац бројао је до 45, али то није било довољно за побједу.

Кошаркаши из Мркоњић Града остварили су побједу резултатом 68:76 на гостовању у Котор Варошу код КК „Младост“ у оквиру заосталог 11. кола Друге кошаркашке лиге Републике Српске запад за мушкарце.

Кошаркаши из Мркоњића имали су резултатску предност током цијелог тока утакмице, а у појединим тренуцима сусрета износила је и више од петнаест поена. Прву четвртину ријешили су резултатом 26:15 и она им је донијела предност од 15 поена на полувремену (25:40).

Коначни резултат је био 68:76. Утакмицу је одлучио одличан шут за 3 поена гостију, као и скок у нападу.

Код гостију посебно се истако Јотић са 23 поена, Арежина са 20 (6 тројки)и Марковић са 14 поена. Док су домаћи састав водили Војин 24, Поповић 21 и Кршић 9.

КК “Младост”: Бојић, Јокановић 4, Поповић 21, Ћорић 1, Каламанда, Кршић 9, Чаушевић 7, Зебић 2, Војин 24, Каламанда Ј.