Фудбалери „Младости“ су на најбољи могући начин честитали тренеру Понорцу рођендан, побједом против комшија из Челинца и показали су да им је форма итекако у успону. У првом полуврeмену није било пуно тога за видјети осим гола Хибића. Играо се 24. минут, Насмир Хибић излази сам пред футсал репрезентативца БИХ, Милановића и лагано пласира лопту поред њега и доводи „Младост“ у водство.
Друго полувреме је донијело доста тензије и оштрих стартова. Челинчани су се тешко носили са све извјесним поразом, па су показали доста нервозе, утакмица на тренутке била на ивици регуларности. Поред тога, није било озбиљнијих прилика ни за домаће ни гостe, па је остало 1:0 за домаћина.
Треба нагласити да су „Младосташи“ и у овој утакмици наступили без једног од најбољих играча, Александра Тепића, који је поново сломио метатарзијалну кост.

Табела послије 8 одиграних кола:

У 9 колу „Младосташи“ гостују екипи „Слога“ Саничани. Утакмица се игра у недјељу у 15.30.