„Рафална паљба“ Варошића недовољна да заустави Александровчане

Још једна фантастична партија младог Денија Варошића и постигнутиг 28 поена, није била довољна да заустави вечерас расположене госте из Александровца, екипу Игокее 2, која је синоћ у которварошкој спортској дворани у утакмици 9. кола Друге кошаркашке лиге РС славила резултатом 62:84. Гости су од почетка утакмице све конце игре држали у својим рукама и прво полувријеме добили резултатом 32:48. У другом полувремену смо видјели нешто равноправнију утакмицу, чак су наши кошаркаши добили посљедњу четвртину са поеном разлике (15:14), али ни то није помогло да се избјегне убједљив пораз. Поред Варошића, нико у домаћем саставу није био двоцифрен, солидну партију са девет постигнутих поена пружио је Алмин Ибричић.