Ромарио „оставио“ бод у Котор Варошу

По сунчаном, и веома тешком времену за игру у недјељу на стадиону Младости, у утакмици 29. кола Регионалне лиге – група Запад, фудбалери которварошке Младости и Слоге ДИПО из Горњих Подградаца, подијелили су бодове одигравши нерјешено 1:1. У утакмици без већег такмичарског значаја видјели смо прије свега фер и коректну борбу са обе стране. Све вриједно пажње  десило се у другом полувремену. Гости су први дошли до предности у 56. минуту када је са неких 16 метара шут опробао Тодоровић и поред помало несигурног Дураковића погодио доњи десни угао гола Младости за 0:1. Младосташи су брзо узвратили, и већ након три минуте резултат је гласио 1:1, одличан центаршут Ђукића са десне стране, у маниру енглеских нападача у гол је силовитим шутем главом претворио Хаџиселомовић. Гости которварошана на овој утакмици били су бивши фудбалери Младости Андреј Модић играч италијанског Милана и Обрен Цвијановић фудбалер новог БиХ премијерлигаша Крупе.  Младост се у посљедњем 30. колу наредног викенда у Бања Луци састаје са ФК „Будућност“. В.Ђ.

ФК „МЛАДОСТ“ – ФК „Слога ДИПО“ 1:1 (0:0)
Стадион: ФК „Младост“, Гледалаца: 100, Судија: Блаженко Торбица , Помоћници: Милан Гвозден и Срђан Башић, Делегат:Бојан Топић, Стријелци: Ромарио Хаџиселимовић 59. мин. (ФК „Младост“), Мирослав Тодоровић 56. мин. (ФК „Слога ДИПО“),  Жути картони: Мушановић, Трифковић(Младост).
ФК „МЛАДОСТ“: Дураковић, Башић, Хаџиселимовић, М. Тепић (од 45. мин. Трифковић), А.Тепић (од 77. мин Хибић),  Ђукић, Мушановић Ступар, Кршић, Радивојевић, Јурић.

ФК“Слога ДИПО“: Блашковић, Тимарац, Ловрић, Кременовић, Тодоровић, Малбашић (од 83. мин. Зељковић), Глигић, Милишић, Марјановић, Броћета, Паспаљ.