Супериорни „Макини другари“ и одличан наступ екипе СП „Кеђо“

Посљедњег дана такмичења по групама традиционалног турнира у малом фудбалу „Котор Варош 2021“ увјерљив пласман у осмину финала остварила је екипа „Макини другари“ са двије сигурне побједе, док је изненађење вечери пролазак у наредну рунду такмичења екипе СП „Кеђо“.

„Макини другари“, екипа за коју наступа репрезентативац БиХ у футсалу Дарко Милановић и млади репрезентативац Котороварошанин Дејан Трифковић, савладала је врло јак састав општине Кнежево резултатом 4:1, као и екипу „Мото Масловаре“ са 3:1.

У борби за друго мјесто у овој групи виђен је врхунски футсал и утакмица са доста преокрета у којој су на крају тријумфовали момци из екипе „Мото Масловаре“ након бољег извођења казнених удараца.

Прво мјесто у групи „Б“ је освојила екипа „АС аутопраона“, за коју наступају играчи клуба малог фудбала „Сократес“, иначе прошлогодишњи освајач турнира.

Изузетно занимљива је била борба за друго мјесто у овој групи, а о путнику у осмину финала одлучивао је двобој између екипа СП „Кеђо“ и „Макс комерц“.

Младићи из Котора појачани са Милком Бабићем остварили су тријумф над фаворизованом екипом „Макс комерц“, за коју наступају играчи из Прњавора, резултатом 4:2.

У ветеранској конкуренцији прво мјесто је освојила екипа „МГ систем“, која је у полуфиналу савладала „КП Бобас“ резултатом 2:0, а у финалу су надвисили которварошке фудбалске ветеране са 6:4.

У борби за треће мјесто „КП Бобас“ је савладао екипу „АС аутопраона“.

Вечерас су на програму први мечеви осмине финала у футсал категорији, као и три меча четвртфинала, а очекује се врхунски футсал и изузетно занимљиви мечеви.