Ubjedljiv poraz Mladosti

Ubjedljiv poraz ove sezone pretrpjeli su danas fudbaleri Mladosti na gostovanju Dubravama 4:0 u 26. kolu Regionalne lige RS gruoa zapad.

Domaćin koji vodi žestoku bitku sa Karanovcem za plasman u viši rang bio je veliki favorit uoči utakmice, a to je dokazao i na terenu zabilježivši sigurnu i ubjedljivu pobjedu.

Naš tim je u prvom poluvremenu uspio da pruži kakav-takav otpor da bi u nastavku sa tri primljena gola položio oružje i upisao drugi ovosezonski poraz protiv Dubrava čiju mrežu nije uspio zatresti u 180 minuta igre.

Mladost je ovim porazom nastavila sa lošim igrama u drugom dijelu sezone u kojem je u 11 mečeva upisala šest poraza, četiri remija i samo jednu pobjedu. Zahvaljujući dobrim rezultatima iz jesenjeg dijela šampionata opstanak je obezbijeđen, ali je uslijedio veliki pad na tabeli.