Викенд у Котор Варошу у знаку кошарке

У петак 27.11.2015. године кошаркаши КК „Младост“ остварили су другу побједу у низу против чврсте екипе КК „Уна“ из Козарске Дубице. Утакмица је преломљена у другој четвртини коју су Младосташи ријешили у своју корист резултатом 24:11. И у трећој и у четвртој четвртини екипа „Уне“ се враћала у меч (на -3), међутим наши момци су успјешно одбили ове нападе и мирно привели утакмицу крају чији крајњи резултат (80:62) не осликава право стање на терену. (КК МЛАДОСТ: Ђуровић 18, Ибричић 6, Чаушевић 9, Кесић 3, Јотановић 18, Ђекановић 3, Тепић 2, Бубић 5, Пејаковић 6, Нарић, Мандић 10. КК УНА: Стојановић, Гогић 28, Ручнов, Дакић 9, Буразор 4, Марин 5, Аничић, Вуклиш 2, Боројевић 14)
У оквиру 2. лиге РС, у недјељу 29.11. у 14 часова у Спортској дворани у Котор Варошу кошаркаши „Лијевча“ су као домаћини угостили екипу „Слободе 73“ из Новог Града. Током цијеле утакмице се ломило копље и било је неизвјесно до самог краја, да би на крају ипак кошаркаши „Лијевча“ однијели побједу резултатом 86-79. Ова утакмица је одиграна у Котор Варошу јер су кошаркаши „Лијевча“ због инцидента на утакмици у прошлој сезони кажњени новчаном казном и три утакмице неиграња на домаћем терену.
Јуниори КК „Младост“ изгубили су јуче у Градишци меч од екипе „Сервицијум“ резултатом 80:50.