Гол разлика кобна за пласман у полуфинале, дјечаци РК Котор Варош оставили срце на терену 🤾
Након неријешеног резултата у утакмици против ХРК Међугорје, у којој су рукометаши РК Котор Варош надокнадили заостатак од седам голова, те пораза од домаћина РК Слога Прњавор, формиран је круг екипа у којем су дјечаци из Котор Вароша, нажалост, остали без пласмана у полуфинале овогодишњег турнира у Прњавору.
Ипак, велико охрабрење представља чињеница да је екипа РК Котор Варош одиграла укупно четири квалитетне утакмице у једном дану, показала завидан ниво игре и потенцијал који посједује. Уочене су и одређене грешке на којима ће се радити у наредном периоду, јер ова генерација има значајан простор за напредак и резултате у времену које долази.
Већ од наредне седмице РК Котор Варош почиње припреме за Лигу за првака у Омладинској лиги Републике Српске за генерацију 2011, гдје ће се борити за пласман на Фајнал фор Републике Српске.
Из клуба упућују захвалност РК Слога Прњавор на позиву и одличној организацији Микиног турнира.




