Младост поражена на „Шљункари“

Фудбалери которварошке Младости протеклог викенда поражени су у Бања Луци резултатом 3:1, у утакмици 6. кола Регионалне лиге – група Запад од домаћег Карановца. Утакмица је током свих 90. минута одиграна у веома јаком темпу, а Младосташи су своје прилике вребали из брзих контранапада. Домаћин до гола долази у 22. минуту из сумњиво досуђеног пенала, када је лопта по мишљењу судије Куваље погодила Ступара у руку, сигуран са бијеле тачке био је Грујић. Младост своју добру игру у првом полувремену крунише тек у самом финишу, када је на центаршут Ђаковића очајно одреаговао голман Добријевић коме је лопта испала из руку, а Кршић поклон лопту претвара у изједначење у 45. минуту. Наши фудбалери су утакмицу могли да „преломе“ у 80. минути, тачније Јурић који сам послије контре излази испред већ савладаног Добријевића, али непрецизно шутира, лопта одлази поред гола, али и три бода из „џепа“ Младости. Казне стиже у 85 и 90. минуту, када Милошевић и Димитријевић погађају за на крају сигурну побједу Карановца. Младост се послије шест одиграних кола налази на шестом мјесту првенствене табеле са 9 освојених бодова и скором од три побједе и три пораза. У наредном 7. колу Младост наредног викенда на свом терену дочекује екипу ФК „Кладари“.