Мушановић „пројектилом“ донио три бода

Евро голом Ениса Мушановића у 53. минути утакмице, фудбалери Младости савладали су у оквиру деветог кола Регионалне лиге – група Запад, екипу ФК Поткозарје из Александровца, резултатом 1:0. По веома тешком терену и кишовитом времену, прво полувријеме је протекло у изједначеној игри, без неких изгледнијих шанси. У другом полувремену смо видјели пуно агресивнијег домаћина. Из такве игре изродила се и шанса, коју је у погодак претворио Мушановић. Он је у 53. минуту, након неколико одличних дриблинга, упутио страховит шут са 16 метара, који је завршио испод пречке немоћног голмана гостију Стојановића, за вођство Младости од 1:0, што је и био коначан резултат ове утакмице. Са ова три бода Младост је заузела шесто мјесто на првенственој табели и послије осам одиграних кола има 14 освојених бодова. У наредном десетом колу Младост, гостује у Бања Луци, гдје ће се састати са екипом Карановца. В.Ђ.

ФК Младост – ФК Поткозарје 1:0 (0:0)
Стадион: Младости, Гледалаца: 30, Судија: Славен Јелић, Помоћници: Мишо Мачкић и Небојша Жугић, Делегат: Бојан Топић, Стријелац: Енис Мушановић 53. мин., Жути картони: Ђаковић, Ступар ( Младост), Малинић, Милишић (Поткозарје).
ФК МЛАДОСТ: Кутић, Башић, Вученовић(к), Ђурић, М. Тепић, А.Тепић , Мушановић, Бабић (од 87. минута Радивојевић), Ђукић, Ступар (од 64. минута Тешић) , О. Ђаковић (од 67. мин. Јурић ).

ФК ПОТКОЗАРЈЕ: Стојановић, Томашевић, Терзија, Гарача, Милетић, Малинић, Милишић, Лакић, Пуач, Вуковић, Метлар.