Варошићев „рафал“ недовољан за побједу у Козарској Дубици

И поред још једне „симултанке“ Денија Варошића и његових 28 постигнутих поена, кошаркаши Младости нису успјели да савладају екипу Уне на гостовању у Козарској Дубици. У оквиру 16 кола Друге лиге РС поражени су резултатом 72:60. Младосташи су пуно боље отворили овај меч и већ послије прве четвртине стекли предност од седам поена разлике, било је 24:17, за наш тим. Одговор домаћих стигао је у другој четвртини коју добијају са 8 поена разлике и на одмор одлазе са вођством, 36:35. Утакмица се преломила у трећој дионици, када је стао шут нашим кошаркашима, који су у овом дијелу игре дали само 6 поена и предност Уне се попела на 54:41. До краја утакмице се играло кош за кош, тако је домаћин одржао стечену предност и уписао нове бодове.

КК „Младост“: Филиповић 7, Варошић 28, Чаушевић 10, Корићанац 2, Нарић 9, Бубић 3, Ђекановић, Ђурић, Пејаковић 2.