Ковачевић освојио Првенство града у тенису

У финалном мечу сениорског Првенства града у тенису Младен Ковачевић је савладао резултатом 9:6 Драгана Крагића и том побједом постао шампион града. У кадетској конкуренцији Алекснадар Јефтимир је у финалном сусрету поразио Дејана Трифковића са 4:2, док је у конкуренцији кадеткиња најбоља била Мила Чолић, а другопласирана Сара Ђукић. Пионирска конкуренција је донијела веома узбудљиво финале у коме је са 16:14 славио Данило Вученовић, који је у финалу био бољи од Јасмина Тузлића. Код пионирки тријумфовала је Ивана Стојановић, друго мјесто је заузела Милица Јокановић, а треће Невена Маџарић. На турниру који се игра о на игралишти код „Радничког универзитета“, учешће је узело 34 тенисера и тенисерке са подручја которварошке општине. Најуспјешнијим појединцима пехаре, медаље и дипломе, уручио је директор которварошког Центра за културу, спорт и информисање, Драган Зељковић. Турнир су оквиру манифестација поводом обиљежавања 24. априла – Дана општине Котор Варош, успјешно организовали ЈУ „Центар за културу, спорт и информисање“, Општина Котор Варош, Светосавска омладинска заједница и Удружење тенисера. В.Ђ.