Leotar slavio u Kotor Varošu, Potkozarje poraženo

Trebinjski Leotar je u petak porazio u kotorvaroškoj sportskoj dvorani, rukometaše Kotor Varoša u utakmici 19. kola Prve lige RS, rezultatom 25:29. Kod domaćina su se istakli Stojanović sa 6 i Tepić sa 5 postignutih golova. Šutalo sa 7 i Kapor sa 6 pogodaka bili su najzaslužniji za pobjedu gostiju.
Fudbaleri Mladosti savladali su u utakmici 25. kola Regionalne lige RS – grupa Zapad, ekipu Potkozarja iz Aleksandrovca sa visokih 5:0. Strelci za Mladost su bili Tešić, Vučenović, Đekanović, Mušanović i Hadžiselimović. Gosti su na ovu subotnju utakmicu doputovali sa samo 8 igrača, da bi se na početku drugog poluvremena povrijedila dva gostujuća fudbalera, sudija je po pravilima fudbalske igre prekinuo utakmicu u 49. minutu. Mladost se nakon ovog kola nalazi na 5. mjestu, trećeligaškog Zapada sa 42 osvojena boda.