Тројка у посљедњој секунди за пораз кошаркаша

Кошаркаши Младости поражени су у которварошкој спортској дворани од гостију из Бања Луке, екипе Спорт лајв резултатом 79:82, у утакмици 14. кола Друге лиге РС.  Прво полувријеме је протекло практично у игри „кош за кош“ гдје су се мало боље снашли наши кошаркаши и тај дио игре ријешили у своју корист резултатом 36:34.  Почетак другог полувремена протекао је у знаку гостију, који су веома брзо дошли до преокрета и вођства од шест поена разлике. А онда се догађа сценарио као из најбољих филмова. Младосташи се потпуно враћају у игру, и у посљедњој четвртини стижу на чинило се недостижних +16 (77:61). Да се гости нису предали показала је невјероватна серија од 16:0, и резултатски егал двије минуте прије краја 77:77. Тачку на ову драматичну утакмицу ставио је својом тројком у посљедњој секунди, Сладојевић, и на тај начин овјерио побједу своје екипе. В.Ђ.